Login panel

Register

Koncert 16 AMPER w Sieradzu (24.11.2017 21:00 - 24.11.2017 23:59)

Zespół 16 Amper oferuje konkretną dawkę nieprzewidywalnej solidnej muzy granej wyłącznie na żywo. Niepowtarzalny koncert w wykonaniu ludzi , których muzyka jest autentycznym przekazie płynącym prosto z wnętrza.

 

Na koncertach można więc usłyszeć własne interpretacje utworów takich wykonawców jak B.B.King, Albert King, Jimy Hendrix, Gary More i inni.

 

Zespół 16 Amper powstał pięć lat temu na poligonie Jacka Pniewskiego(Jazzmana) ,który organizował zloty motocyklowe i zjazdy sympatyków pojazdów zabytkowych. Trzon zespołu wtedy stanowiła sekcja rytmiczna Dawid Leszczyk perkusja i Piotr Kuchciak (Druciak) bas do nich dołączył wokalista o nietuzinkowym mocnym głosie z charakterystyczną bluesową chrypą Michał Podolak. Sama zaś sekcja rytmiczna grywała wcześniej w wielu składach z ,których najbardziej znany to Paradokx! ,którego leaderem był wirtuoz gitary znany z występów i nagrań z zespołem Dżem , Partyzant(Krzysztof Toczko). Muzyka wokół ,której oscyluje zespół to blues wraz z innymi pokrewnymi mu stylami .  Artystyczny szlak poszczególnych członków zespołu to bardzo rozległy temat obejmujący okres 25 lat ciągłego grania na różnych scenach , płytach itp. Dawid Leszczyk po wielu różnych przy godach muzycznych obecnie gra również w zespole Zdrowa Woda, a i pozostali muzycy uczestniczą ciągle w różnych projektach.

 


FB: www.facebook.com/16Amper/

 DATA: 24.11.2017 (piątek)
MIEJSCE: Pub Skazani na Bluesa(Sieradz)
WSTĘP WOLNY
START: 21:00

Koncerty w Sieradzu i okolicy również na facebooku

Contact

www.facebook.com/koncertysieradz
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.