Login panel

Register

Kolorowa Toleracja (21.03.2016 00:00 - 23.03.2016 00:00)

21 marca 2016 roku, po raz 16. odbędzie się w Łodzi Kolorowa Tolerancja. W tym roku wydarzenie przebiegać będzie pod hasłem: KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ. W wydarzenie zaangażowane będzie całe miasto. W organizację wydarzenia włączyły się już następujące instytucje: Łódzkie Centrum Wydarzeń, Wydział Kultury, Biuro Promocji UMŁ, EC1, MPK-Łódź, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Muzeum Tradycji Niepodległościowych, Centrum Dialogu im. Marka Edelmana, Przewodnicy Łódzcy TOTUTOTAM, Koło Przewodników im. Rajmunda Rembielińskiego O/Łódź PTTK.
W ramach tegorocznej edycji planowane jest na nowo ustanowienie turystycznego rekordu Łodzi – 51 wycieczek prowadzonych przez 51 przewodników przejdzie przez nasze miasto i odwiedzi instytucje kultury, a także łódzkie świątynie.
Szczególnie zapraszamy także nauczycieli wszystkich łódzkich szkół do wzięcia udziału w warsztatach „Jak przeciwdziałać mowie nienawiści w szkole?”, prowadzonych przed EduKABE Fundację Kreatywnych Rozwiązań, które odbędą się dnia 23 marca 2016 r. o godz. 15.00 w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana.
Natomiast 22 marca odbędzie się otwarte spotkanie z Alą Elczewską, psychologiem, która od 20 lat w Danii pracuje z uchodźcami. Spotkanie z pewnością będzie interesujące dla wszystkich osób, pracujących na co dzień z młodzieżą.

Contact

http://wwww.centrumdialogu.com
Event link

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.