Login panel

Register

Klub jazzowy SWING: Magda Piskorczyk (07.12.2018 20:00 - 07.12.2018 22:00)

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na kolejny koncert w ramach Klubu jazzowego SWING.

 

Na grudniowym koncercie wystąpi Magda Piskorczyk – wielokrotnie nagradzana wokalistka śpiewająca dojrzałym, niskim, „czarnym” głosem oraz multiinstrumentalistka grająca na gitarach: akustycznej, elektrycznej i basowej, a także na instrumentach perkusyjnych. Siedmiokrotnie wybierana Wokalistką Roku przez czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Nazwana we Francji „la voix noire et au costume blanc” (czarny głos w białym kostiumie).

 

Artystka wykonuje głównie muzykę zakorzenioną w tradycji afro-amerykańskiej i afrykańskiej. Aranżuje i komponuje, regularnie koncertuje ze swym zespołem, była gościem wielu festiwali międzynarodowych, m.in. w Niemczech, Anglii, Szwecji, Norwegii, na Węgrzech, we Francji i na Tajwanie. Wydała oficjalnie 6 płyt, usłyszeć na nich można m.in. Michała Urbaniaka, wirtuoza harmonijki z Memphis Billy Gibsona czy Slidin' Slima ze Szwecji.

 

Magdzie Piskorczyk (wokal, gitara akustyczna i basowa, perkusja, aranżacje) towarzyszyć będzie zespół w składzie: Bartosz Kazek (perkusja i instrumenty perkusyjne) oraz Szymon Kucharczyk (gitary).

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Contact

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach - Adam Michalak - tel. kom. +48 570 699 155 - e-mail: adam.michalak@cekis.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.