Login panel

Register

Klub jazzowy SWING: Aneta Figiel „Piosenki z Kabaretu Starszych Panów” (22.11.2019 20:00 - 22.11.2019 22:00)

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na kolejny koncert w ramach Klubu jazzowego SWING.

Na ostatnim w tym roku koncercie klubowym w Sali Strakacza wystąpi Aneta Figiel – instruktorka wokalu w CKiS w Skierniewicach, prowadząca „Zajęcia wokalne dla dzieci” oraz stojąca za powstaniem i funkcjonowaniem zdobywającej coraz większą popularność „Voice Ekipy”.

Urodzona we Włocławku wokalistka ukończyła średnią̨ szkołę̨ muzyczną w klasie fortepianu i jest absolwentką Sekcji Wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Szerszej publicznoścí dała się̨ poznać ponad 10 lat temu w programie "Jaka to melodia”. Występowała w musicalach: „Piotruś́ Pan”, „Grease”, "Miss Sajgon”, „Chicago”. Z utworem "Myśl o Tobie" zakwalifikowała się̨ w 2010 roku do finału Krajowych Eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo 2010. Aneta Figiel współpracowała jako chórzystka ze znanymi polskimi artystami, m.in. z Bajmem, De Mono i Marylą Rodowicz. Jest również̇ kompozytorką i autorką tekstów. W 2015 r. wydała debiutancką płytę̨ „Plan A”. Od 13 lat jest trenerem wokalnym.

Przed skierniewicką publicznością Artystka wraz z zespołem zaprezentuje program „Piosenki z Kabaretu Starszych Panów”, o którym wypowiada się następująco:

„Nie zgadzam się, że dziś już nikt nie słucha dobrych piosenek z dobrym tekstem. Ten koncert i świetne przyjęcie przez publiczność przekonuje mnie, że jest wielu którzy cenią wartości i piękno polskiej piosenki. Dołączycie do nich ?"

Na koncercie usłyszymy m.in. takie klasyki jak: „Dla Ciebie jestem sobą”, „Bo we mnie jest sex”, „Piosenka jest dobra na wszystko”, w ciekawych, jazzujących aranżacjach.

 

Bilety: 30 zł – do nabycia w kasach Kinoteatru „Polonez” i Centrum Kultury i Sztuki oraz na www.cekis.pl

Contact

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach ; Adam Michalak - starszy specjalista ds. impresariatu ; tel. kom. +48 570 699 155 ; e-mail: adam.michalak@cekis.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.