Login panel

Register

Kiedy kota nie ma... (21.04.2016 18:00 - 21.04.2016 20:00)

21 kwietnia zapraszamy do Kutnowskiego Domu Kultury na przezabawną komedię Teatru Capitol z Warszawy. „Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Na deskach sceny KDK wystąpią: Katarzyna Skrzynecka, Jacek Lenartowicz, Piotr Zelt, Anna Gronostaj, Maria Dejmek oraz Aleksandra Grzelak. W trakcie spektaklu przewidziana jest jedna przerwa.

Bilety w cenie 70 zł dostępnie w kasie Kutnowskiego Domu Kultury oraz w sprzedaży ONLINE na www.kdk.net.pl.

Contact

www.kdk.net.pl / 24 254 21 37 / mail. sekretariat@kdk.net.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.