Login panel

Register

Kamerun-podróż z butelką whisky spotkanie z Mariuszem Łaniewskim w Klubie Podróżnika PTTK Pabianice (29.01.2016 18:30 - 29.01.2016 20:00)

Trwa projekt "Cała Afryka!". Celem jest odwiedzenie wszystkich afrykańskich państw. Tym razem powieść o ostatniej podróży Mariusza Łaniewskiego, który wraz z towarzyszącą mu ekspedycją odwiedził Kamerun. Będzie m.in. o „dramatycznych” wydarzeniach na kameruńskiej plaży, nocnych rozmowach Polaków z Kameruńczykami, spotkaniach z „dziką zwierzyną” w dżungli, o albinosach, górach, nocnych klubach...

Mariusz Łaniewski - pracownik administracji publicznej, pabianicki podróżnik odwiedza nas po każdej wyprawie dzieląc się z nami garścią gorących afrykańskich wspomnień i przysmaków. Suszone mrówki z Ugandy oraz owady z Malawi zasłużenie zyskały miano ulubionych smakołyków naszej publiczności. Ponadto przepiękne barwne zdjęcia i ciekawe opowieści. Nic dziwnego, że spotkania z Mariuszem i jego wyprawami gromadzą zawsze wielu słuchaczy.

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj." - Mark Twain – to jedna z dewiz, którą kieruje się nasz gość dajmy i my unieść się w daleką podróż pełną nowych odkryć.

Więcej o podróżach Mariusza Łaniewskiego na stronielaniewski.cba.pl

29 stycznia (piątek) 2016 godz 18:30
Galeria "Ex Libris" Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach ul. Św. Jana 10

wstęp wolny

Organizatorzy:
Klub Podróżnika PTTK
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach
KTP "Aaron" PTTK Pabianice przy Oddział PTTK Pabianice

Contact

Organizatorzy:Klub Podróżnika PTTKMiejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w PabianicachKTP "Aaron" PTTK Pabianice przy Oddział PT
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.