Login panel

Register

Jesienna przejażdżka na rowerach

Ponad 200 osób wzięło udział w rajdzie rowerowym organizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim. 

Niezbyt sprzyjająca aura, która zawitała w sobotni poranek do Piotrkowa Trybunalskiego nie odstraszyła fanów aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Ciepło ubrani i wyposażeni w przeciwdeszczowe kurtki rowerzyści tłumnie pojawili się przy ul. Mickiewicza skąd wystartował jesienny rajd.
- Pogoda na pewno nam nie przeszkodzi. Jesteśmy dobrze przygotowani i możemy wyruszać na trasę. Liczymy, że aura w trakcie wyprawy poprawi się – mówił podczas startu wycieczki Leszek Heinzel, dyrektor OSiR.
 
Cykliści wyruszyli na około dziesięciokilometrową trasę w kierunku Moszczenicy. Droga powiodła zarówno asfaltowymi drogami, jak i leśnymi duktami. Półmetek rajdu zaplanowano na boisku przy szkole w Moszczenicy. Tutaj na uczestników czekał poczęstunek i konkurencje sprawnościowe. Na najlepszych czekały nagrody, które wręczył wiceprezydent Andrzej Kacperek.

Po odpoczynku kolorowy peleton wyruszył w drogę powrotną, która powiodła tą samą trasą. Na mecie na uczestników czekały jeszcze słodkie upominki.


Gallery

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.