Login panel

Register

IX Sieradzki Jarmark Adwentowy (20.12.2015 14:00 - 20.12.2015 17:00)

Już w najbliższą niedzielę (20 grudnia) warto będzie wybrać się do Sieradza, gdzie na placu przed Teatrem Miejskim IX Sieradzki Jarmark Adwentowy.

Jarmark wrósł już w przedświąteczną Sieradza i chyba na stałe wpisał się już w kalendarz imprez poprzedzających Boże Narodzenie w mieście. Podobnie, jak i w latach poprzednich, tak i teraz na Sieradzkim Jarmarku Adwentowym pojawią się kramy, na których będzie można kupić ozdoby choinkowe, kartki, zabawki czy choinki. 
Dodatkową atrakcją, przygotowaną przez miejscowy Urząd Miasta będzie sto choinek, które trafią do osób, które odwiedzą jarmark. Akcja rozdawania choinek, to kolejny świąteczny akcent w mieście. W odróżnieniu od lat poprzednich, kiedy to świąteczne drzewka rozdawane były w zamian za ozdoby, tym razem choinki będzie można zdobyć otrzymując wcześniej specjalny kupon. Jak go zdobyć? Kupony będą w dyspozycji organizacji, stowarzyszeń i szkół, które będą wystawiały się ze swoimi stoiskami w czasie Jarmarku Adwentowego. To właśnie gospodarze tych stoisk będą decydowali, co należy zrobić, by otrzymać kupon. Może to być np. udekorowanie pierników lub zakup świątecznej dekoracji. W ten sposób zachęcamy do wsparcia stowarzyszeń, organizacji i szkół biorących udział w jarmarku. Przypominamy, dochód uzyskany z udziału w jarmarku, przeznaczają one na swoją statutową działalność.

Jarmark zaplanowany jest w godzinach od 14 do 17.

Jego organizatorem jest Sieradzkie Centrum Kultury.


Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.