Login panel

Register

«Intryga» czyli teatr w plenerze (11.09.2016 19:30 - 11.09.2016 22:30)

11 września o godz. 19.30, a więc równo dwa tygodnie po koncercie Ryszarda Rynkowskiego, inaugurujemy kolejny wspólny projekt Zbigniewa Zamachowskiego i Muzeum Regionalnego w Brzezinach - teatr w plenerze. Mamy nadzieję, że spotka się on z podobnym przyjęciem jak koncerty "U Zbyszka na podwórku" i na stałe wpisze się w kulturalny kalendarz Brzezin. Stare przysłowie mówi, że jeżeli spaść to z dobrego konia, dlatego też zaczynamy z wysokiego C i proponujemy Państwu spektakl warszawskiego Teatru Kamienica w rezyserii Jana Englerta pt. "Intryga".
Kilka słów o spektaklu tytułem zachęty:
Miłość, pieniądze, zdrada i niczemu winna intryga. Biznesmen na skraju bankructwa wymyśla intrygę doskonałą, w którą włącza żonę i jej kochanka. Niestety sfingowanie własnej śmierci nie jest takie proste, szczególnie gdy pojawia się trup, którego miało nie być. Wiele zwrotów akcji, a przede wszystkim wyśmienity humor sytuacyjny. Oprócz zaskakującej fabuły, spektakl posiada doskonałą obsadę aktorską - Joanna Koroniewska, Beata Ścibakówna, Szymon Bobrowski, Tomasz Stockinger, a także Zbigniew Zamachowski.
Zbigniew Zamachowski za rolę Komisarza otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora na Festiwalu Teatrów Prywatnych w 2014 roku.

Bilety w cenie 30zł i 45zł (sektor "na wyciągnięcie ręki") do nabycia w naszym muzeum, CPiK w Brzezinach oraz w sekretariacie urzędu miasta).
Zapraszamy!

Contact

Muzeum Regionalne w Brzezinachul. Piłsudskiego 4995-060 Brzeziny
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

16 points
Miasto Brzeziny

Author other news

Entries recommended

No news available.