Login panel

Register

III Przegląd Innowacji i Twórczości w Edukacji (23.05.2016 00:00 - 23.05.2016 00:00)

23 maja 2016 r. w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbędzie się III edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Innowacji i Twórczości w Edukacji. Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszy konkurs. W tym roku kapituła stawia na innowacyjne działania nauczycieli oraz kreatywne projekty uczniowskie.

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi aktywnie angażuje się w projekty promujące twórczość. Po konferencji naukowej „Profesjonalizacja Kreatywności” – spotkaniu środowiska naukowego z reprezentantami łódzkich firm i instytucji spod znaku Łódź Kreuje, przyszła kolej na popularyzowanie innowacyjnych projektów autorstwa dzieci i młodzieży. Organizatorzy Przeglądu postanowili wyróżnić uczniów, którzy odznaczają się ciekawymi pomysłami, kreatywnie rozwiązują powierzone zadania i wykazują się odwagą w myśleniu i działaniu. Przegląd jest też okazją do nagrodzenia nauczycieli, którzy traktują swoją pracę jak twórcze wyzwanie, prowadzą lekcje w niekonwencjonalny, ciekawy sposób, inspirujący uczniów do myślenia i samodzielnych poszukiwań.

Podczas uroczystej gali w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone nagrody. W trakcie spotkania będzie można zobaczyć prezentacje najciekawszych projektów oraz wziąć udział w warsztatach metodycznych.

Zgłoszenia do udziału w konkursie można nadsyłać do 13 maja.

Contact

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodziul. Sterlinga 26, pok. K-120, tel. 42 29 95 545, 42 63 15 827,e-mail: przeglad@ahe.lodz.plwww.przeglad.ahe.lodz.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

2 points
aleksandrad1036@yahoo.com

Author other news

No news available.

Entries recommended

No news available.