Login panel

Register

II REGIONALNE FORUM GOSPODARCZE W POWIECIE ZDUŃSKOWOLSKIM (18.08.2017 00:00 - 20.08.2017 00:00)

Powiat Zduńskowolski zaprasza przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji okołobiznesowych do udziału w II REGIONALNYM FORUM GOSPODARCZYM W POWIECIE ZDUŃSKOWOLSKIM, które odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia.

 

Forum adresowane jest do przedsiębiorców ze wszystkich sektorów gospodarki, działających na terenie województwa łódzkiego oraz instytucji okołobiznesowych.

Główne założenia tegorocznego Forum skupione będą wokół współpracy międzynarodowej w kontekście wzrostu gospodarczego regionu, branży włókienniczej strategicznej dla rozwoju województwa łódzkiego, poruszane zostaną też kwestie związane z pozyskaniem funduszy unijnych na rozwój przedsiębiorstw i nowe inwestycje.

 

Drugiego dnia Forum, 19 sierpnia, jego uczestnicy wezmą udział w wizytach studyjnych. Całość zakończy Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa - 20 sierpnia.

 

II REGIONALNE FORUM GOSPODARCZE W POWIECIE ZDUŃSKOWOLSKIM zorganizowane zostanie na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego                         przy ul. Dolnej 41.

Forum realizowane jest w ramach projektu „Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Contact

w.is@powiatzdunskowolski.pl, tel. 43 672 29 52
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.