Login panel

Register

II Mistrzostwa Załęczańskiego Łuku Warty oraz Mistrzostwa Polski w RJnO (13.05.2017 09:00 - 14.05.2017 16:00)

Na orientację rowerową 13-14 maja 2017 przyjedź do Załęcza Małego i weź udział w

II Ogólnopolskich Mistrzostwach Załęczańskiego Łuku Warty w Rowerowej Jeździe na Orientację oraz Mistrzostwach Polski na długim dystansie.  

Orientacja sportowa na stałe zagościła w Załęczańskim Parku Krajobrazowym. Po ubiegłorocznym sukcesie Mistrzostw Załęczańskiego Łuku Warty w Rowerowej Jeździe na Orientację mamy przyjemność zaprosić Państwa na tegoroczne zmagania na trasach wyznaczonych w przepięknym zakątku województwa łódzkiego mianowicie w Załęczańskim Parku Krajobrazowym położonym na obszarze Natura 2000. W tym roku 13 i 14 maja będzie można pościgać się na 3 dystansach (średni, sprinterski oraz długim). Mistrzostwa Załęczańskiego Łuku Warty w Rowerowej Jeździe na Orientację  zostaną rozegrane po raz drugi. Zawody są całkowicie bezpłatne dla uczestników dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego, Cementowni Warta i licznym sponsorom.

Zawody objął swym patronatem Marszałek Województwa Łódzkiego, Starosta Powiatu Wieluńskiego i Wójt Gminy Pątnów.

Medialny patronat  przyjęła TVP3 Łódź, Radio Ziemi Wieluńskiej, Dziennik Łódzki, Kulisy Powiatu.

Na uczestników czekają liczne nagrody i możliwość spotkania się z najlepszymi zawodnikami w naszym kraju, gdyż  14 maja w Załęczu Małym równolegle  z Mistrzostwami Załęczańskiego Łuku Warty w Rowerowej Jeździe na Orientację zostaną rozegrane Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację.

Zapraszamy!

Szczegóły na stronie: www.aktywniewzaleczu.pl/long17/

Biuletyn: www.aktywniewzaleczu.pl/long17/#biuletyn/

Contact

hubcioc@gmail.com
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.