Login panel

Register

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa WIELOWYMIAROWE RYZYKA PONOWOCZESNOŚCI (20.09.2016 09:00 - 20.09.2016 17:00)

Wielowymiarowe Ryzyka Ponowoczesności – konferencja naukowa w Bełchatowie

 

Konsekwencje społeczne, ekonomiczne i egzystencjalne wielkich zmian zachodzących w Polsce dla rodziny, młodego pokolenia i społeczeństwa przykuwają powszechnie uwagę zarówno naukowców jaki  i polityków, samorządowców, prawników, nauczycieli i wszystkich świadomych obywateli. Podsumowania dotychczasowych rozważań dokonają we wrześniu tego roku w Bełchatowie uczestnicy I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Wielowymiarowe Ryzyka Ponowoczesności. 

 

Akademia Profilaktyki Społecznej Akademii Nauk oraz Wydział Zamiejscowy Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie po raz pierwszy organizują w Bełchatowie spotkanie cenionych naukowców i badaczy społecznych z praktykami – nauczycielami, prawnikami, działaczami samorządowymi, zainteresowanymi społecznymi, ekonomicznymi i egzystencjalnymi konsekwencjami transformacji, ich wpływem na zmiany demograficzne w Polsce, migracje, rozwój nowych modeli pracy, a także dewiacji i zachowań nienormatywnych.

 

Konferencja została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Marszałka Województwa Łódzkiego, Wojewody Łódzkiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, Prezydent Miasta Bełchatów, Starosty Powiatu Bełchatowskiego oraz Wójta Gminy Bełchatów.

 

Organizatorzy konferencji zapraszają zainteresowanych do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w dniu  20 września 2016 roku w Rezydencji DWÓR POLSKI w Bełchatowie (ul. Czapliniecka 144, 97-400 Bełchatów), o godz. 10:00.

Contact

Akademia Profilaktyki Społecznej Akademii Nauktel. 44 680 11 40email: ap@san.edu.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

2 points
Akademia Profilaktyki SAN

Author other news

No news available.

Entries recommended

No news available.