Login panel

Register

Gra terenowa w Walewicach (21.05.2016 09:00 - 21.05.2016 13:00)

Gra terenowa „W królestwie doliny rzeki Mrogi” zostanie rozegrana 21 maja w Stadninie Koni Walewice. Do udziału w zabawie wszystkich chętnych zapraszają uczniowie Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Bielawach.

W grze udział wezmą 5-osobowe drużyny uczniów wraz z opiekunami. Zespoły spotkają się pod walewickim pałacem o godz. 9:00. Następnie wyruszą w trasę. Orientować się w terenie pomoże im specjalnie przygotowana mapa. Ich zadaniem będzie dotarcie do punktów kontrolnych i rozwiązanie zadań, które będę oceniane według pięciostopniowej skali. Powrót zawodników pod pałac w Walewicach zaplanowano na godz. 12:00. Godzinę później odbędzie się oficjalne podsumowanie wyników i rozdanie nagród.

– Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy edukacyjne, które organizują aktywni ludzie w naszym regionie. Wiemy, że taka działalność jest potrzebna, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Już opracowaliśmy specjalną ofertę rekreacyjną dla uczniów szkół podstawowych. Obecnie pracujemy nad tym, by wzbogacić ją o lekcje muzealne w pałacu oraz warsztaty edukacyjne w stadninie koni – mówi Magdalena Szymańska-Topolska, specjalista ds. organizacji usług turystycznych w Stadninie Koni Walewice.

Organizatorem gry terenowej „W królestwie doliny rzeki Morgi” jest Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego, które realizuje projekt związany z edukacją ekologiczną. Celem działań, przeprowadzanych w jego ramach, jest kształtowanie prawidłowych postaw ekologicznych u dzieci i młodzieży.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą wziąć udział w zabawie terenowej, mogą przesłać swoje zgłoszenie do 18 maja, na adres e-mail gimnazjum.bielawy@wp.pl. Regulamin gry dostępny jest na stronie internetowej www.gimbielawy.szkolnastrona.pl

Contact

gimnazjum.bielawy@wp.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Author: og

178 points
og

Author other news

Entries recommended

No news available.