Login panel

Register

Gospodarstwo Agrosturystyczne ZALEW BATORÓWKA

W okresie wakacyjnym każdy z nas marzy o wyjeździe nad morze, jezioro czy w góry. Tymczasem nie musimy pokonywać setek kilometrów, aby wykąpać się czy też beztrosko poopalać na rozgrzanej słońcem plaży. Wystarczy pokonać niecałe 5 kilometrów na południe od Jeżowa. Mowa o zalewie utworzonym na rzece Rawce w ostatnich latach przez państwa Renatę i Zbigniewa Batorów w miejscowości Wola Łokotowa, przy drodze powiatowej Jeżów - Tomaszów Mazowiecki, skręcając w lewo, w kierunku Jankowic.
Powstały zalew wodny uzyskał nazwę „Batorówka” powierzchnia lustra wodnego wynosi ponad 3ha, obok mieści się drugi mniejszy zbiornik o powierzchni 0,5 ha.
Dla spragnionych aktywnego wypoczynku teren zalewu w Woli Łokotowej jest wręcz idealny, by uprawiać ulubiony sport i rozkoszować się pięknem natury, a także spokojnym i czystym otoczeniem.

Zapraszając Państwa nad zalew „Batorówka” właściciele mogą obiecać dogodne miejsce do plażowania oraz pełny kontakt z naturą.

Zalew znajduje się w sąsiedztwie starego wodnego młyna i rozległego, gęstego lasu sosnowego.

Aby się przekonać, czy jest to rzeczywiście tak malownicze miejsce, należy po prostu je odwiedzić i cieszyć się możliwością spędzania czasu w ten łatwy i prosty sposób.

Contact

Wola Łokotowa 38, 95-047 Jeżów, tel. 0-603-785-065, email: kontakt@zalewbatorowka.pl
Place link

Gallery

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.