Login panel

Register

GALA SYLWESTROWA - IRENA SANTOR Z ZESPOŁEM (31.12.2019 20:00 - 31.12.2019 22:00)

Jedyna taka noc w roku, a na scenie MDK  wyjątkowa Gwiazda. Zapraszamy na Sylwestrową Galę z niekwestionowaną Pierwszą Damą Polskiej Piosenki Ireną Santor.

Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje znane i lubiane przeboje, piosenki z okrytej platyną płyty Kręci mnie ten świat oraz najnowszej płyty Punkt widzenia, które entuzjastycznie przyjęte przez recenzentów zdobyły także serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. Tych lat nie odda nikt, Powrócisz tuJuż nie ma dzikich plażEmbarras. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego  w składzie:  Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

 

31 grudnia 2019r.
godz. 20:00
bilety: 
do 22 grudnia 2019 r.: w rzędach I, II, III i V – 80 zł; w rzędach od VI do XIV – 70 zł; balkon od XVI do XIX – 60 zł
od 23 grudnia 2019 r.: w rzędach I, II, III i V – 90 zł; w rzędach od VI do XIV – 80 zł; balkon od XVI do XIX – 70 zł

Contact

bilety@mdkradomsko.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.