Login panel

Register

Gala konkursu plastycznego z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy (10.06.2017 12:00 - 10.06.2017 18:00)

W imieniu organizatorów : Piotrkowskiego Stowarzyszenia HDK ,,KRWINKA,, , Piotrkowskiego Oddziału PTTK im. Michała Rawity - Witanowskiego, Szkoły Podstawowej im. Margarethy Kampard w Jarostach oraz Urzędu Gminy w Moszczenicy jak i Komitetu Honorowego w składzie: Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień, Starosta Powiatu Piotrkowskiego Pan Stanisław Cubała, Wójt Gminy Mosczenica Pan Marceli Piekarek i Narodowego Centrum Krwi zapraszamy na Galę kończącą konkurs plastyczny dla dzieci z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy.

Konkurs którego celem jest nie tylko propagowanie idei honorowego krwiodawstwa jak i rejestracji dla dawców szpiku ale przedewszystkim pokazania dzieciom czym jest krwiodawstwo i ratowanie życia.

Gala połączona jest z rajdem pieszym i rowerowym organizowanym przez Piotrkowski Oddział PTTK jak również piknikiem rodzinnym organizowanym przez szkołę.

W ramach pikniku można będzie postrzelać z łuku czy też nauczyć się pierwszej pomocy wspólnie z Wojskowym Centrum Kształcenia Medycznego w Łodzi.

Contact

Komandor Gali - Robert Szulc tel. 732-049-365

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.