Login panel

Register

Festiwal Artystyczny Myślenia Projektowego "Szaleństwa Wolności" (19.07.2016 00:00 - 25.07.2016 00:00)

Stowarzyszenie Powiatów i Gmin Ziemi Łęczyckiej rozpoczyna działania związane z realizacją projektu Festiwal artystyczny myślenia projektowego „Szaleństwa Wolności". Projekt realizowany jest przy dofinansowaniu ze strony województwa łódzkiego i zakłada m.in. działania artystyczne na terenie powiatu łęczyckiego.

W dniach 19-24 lipca odbędą się różnorodne działania artystyczne artystów plastyków z Krakowa, Łodzi, Warszawy i innych miejsc, koncert Filharmonii Łódzkiej w Tumie, działania w Zakładzie Karnym w Garbalinie, projekcja filmów w Kinie Górnik i inne.

Wolontariusze chcący uczestniczyć w projekcie proszeni są o kontakt e-mail na adres stowarzyszenie@leczyca.pl. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu celem dalszego kontaktu.

 

Szczegółowy program festiwalu:

 

19 lipca 2016 - rejestracja zgłoszonych artystów z Polski, Czech i Niemiec biorących udział w Festiwalu artystycznym myślenia projektowego "Szaleństwa Wolności" w bursie szkolnej Zespołu Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Łęczycy.

 

20 lipca 2016 - wspólne działania artystów i osadzonych, warsztaty w Zakładzie Karnym w Garbalinie.

 

20 lipca 2016 - emisja filmów nawiązujących do festiwalu "Szaleństwa Wolności" w Kinie "Górnik" w Łęczycy oraz dyskusja na temat potrzeb działań artystycznych i wolności - godz. 16.00 - wstęp wolny.

 

21 lipca 2016 - działania artystyczne w byłym klasztorze oo. Dominikanów, byłym Zakładzie Karnym w Łęczycy.

 

22 lipca 2016 - działania artystyczne w byłym klasztorze oo. Dominikanów, byłym Zakładzie Karnym w Łęczycy. Spotkanie z mieszkańcami. Koncert - godz. 16.00 - wstęp wolny.

 

23 lipca 2016 - działania artystyczne w Łęczycy, Solcy Małej, Świnicach Warckich, Uniejowie.

 

24 lipca 2016 - działania artystyczne w Kwiatkówku, Tumie. Koncert w Archikolegiacie Łęczyckiej w Tumie - godz. 19.00 - wstęp wolny. Podsumowanie projektu.

 

25 lipca 2016  zakończenie Festiwalu.

Contact

stowarzyszenie@leczyca.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

3 points
dagmaraz@onet.pl

Author other news

No news available.

Entries recommended

No news available.