Login panel

Register

Family Cup w pływaniu

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu, we współpracy ze Stowarzyszeniem Kameleon i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zgierzu, już po raz dziesiąty organizuje Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Pływaniu Family Cup’16.

Zawody odbędą się 19 listopada br. (sobota) na terenie Pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Leśmiana 1. Udział w nich mogą wziąć wszystkie chętne osoby, które nie posiadają licencji zawodniczej Polskiego Związku Pływackiego (szczegóły w regulaminie).

Zawody rozgrywane są w stylu dowolnym według klasyfikacji indywidualnej (z uwzględnieniem kategorii wiekowych z podziałem na kobiety - mężczyźni) oraz rodzinnej. Wyścigi we wszystkich kategoriach odbywać się będą na dystansie - 25 metrów, z wyjątkiem kategorii przedszkolaków - 12,5 m. Sztafeta rodzinna płynąca w następujących składach:

     

  • matka, ojciec, dziecko
  • dziadek lub babcia, syn lub córka, wnuk lub wnuczka
  • rodzic lub dziadek, dziecko lub wnuk, wnuk lub wnuczka
  •  

rozgrywana będzie na dystansie 4 x 25 m (gdzie jeden z trzech zawodników płynie dystans dwukrotnie). Ponadto w tym roku, została wprowadzona nowa kategoria - 100 m stylem zmiennym (OPEN kobiet i mężczyzn bez podziału na kategorie wiekowe). Zawodnik płynie czterema stylami po 25 m w kolejności: styl motylkowy, grzbietowy, klasyczny i kraul.

Zawody są bardzo atrakcyjne dla wszystkich miłośników pływania. Organizatorzy zapewniają zawodnikom puchary (miejsca I-III), dyplomy (miejsca I-VI) i nagrody, które są rozlosowywane wśród wszystkich zawodników (niezależnie od zajętego miejsca).

Opłata startowa (w tym ubezpieczenie, poczęstunek i napoje): dorośli - 20 zł, dzieci (do 16 lat/włącznie) - 10 zł.

Numery startowe będą wydawane w dniu zawodów od godz. 9:00 do godz.10:30.

Start pierwszej kategorii A (rocznik 2010 i młodsi) o godz. 10:30.

Zakończenie imprezy planowane jest ok godz. 14:00-14:30.


Gallery

Coments

You must loggin

10 points
lilaku94@o2.pl

Author other news

Entries recommended

No news available.