Login panel

Register

Dzień Dziecka w Łęczycy (01.06.2016 09:30 - 01.06.2016 22:00)

Dzień Dziecka w Łęczycy

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Dziecka. To niezwykłe wydarzenie dla najmłodszych mieszkańców miasta i świetna okazja do świętowania dla wszystkich Łęczycan. Już od wielu lat organizujemy z tej okazji największą imprezę w naszym mieście. Również i w tym roku – 1 czerwca - nie zabraknie atrakcji, które zaplanowaliśmy wspólnie z uczniami naszych szkół podstawowych i Gimnazjum.

Święto rozpocznie się na pl. Kościuszki o godzinie 9.30 symbolicznym przekazaniem kluczy do miasta. Już o 10.00 wystartują liczne zabawy, konkursy, wystawy i pokazy dla dzieci. Przez cały dzień dzieci będą mogły bezpłatnie korzystać z wielu atrakcji. Nie zabraknie zjeżdżalni, dmuchanych zamków, tuneli. W strefie rozrywki czekać będzie ściana wspinaczkowa, bramka celnościowa, stanowiska do strzelania z łuku oraz boisko "megapiłkarzyki”. Na łęczyckim Zamku Królewskim będzie można bezpłatnie wejść na wieżę zamkową i podziwiać piękny krajobraz naszego miasta.

Nie lada atrakcją będą pokazy cyrkowe z elementami żonglerki, akrobatyki, modelowania baloników, puszczania baniek mydlanych, a także warsztaty sztuki cyrkowej poprzez: naukę żonglowania, jeżdżenia na monocyklu, chodzenia na miniszczudełkach. W świat iluzji wprowadzi nas magik, który zaprezentuje wiele interesujących sztuczek.

Dla uczestników zabawy przygotowane zostaną pokazy mega baniek, warsztaty z kręcenia talerzy:) oraz na nauka tańca zumba. Na wszystkich mniej i bardziej uzdolnionych plastycznie będzie czekało stanowisko, na którym powstaną, z pewnością piękne i ciekawe prace. Wykonane rysunki utworzą wystawę wokół Placu Tadeusza Kościuszki. każdy uczestnik - artysta otrzyma upominek.

O godzinie 16.00 rozpocznie się blok koncertowy, którego repertuar został uzgodniony z uczniami miejskich placówek oświatowych. Na początek wystąpią nasi lokalni wspaniali artyści, m.in. zespół CUTFINGER. O godz. 18.00 na scenie pojawi się Zenon Martyniuk z zespołem AKCENT. Część koncertową miejskich obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka zwieńczy występ jednej z najpopularniejszych wokalistek – MARGARET, który rozpocznie się o godzinie 20.00.

 

Dzień Dziecka w Łęczycy - atrakcje dla najmłodszych

Dzień Dziecka w Łęczycy - koncerty

 

Contact

promocja@leczyca.info.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.