Login panel

Register

Dożynki 2017 w Teklinowie (03.09.2017 00:00 - 03.09.2017 00:00)

Społeczność Teklinowa, Sołtys wsi Teklinów oraz Gmina Wieruszów zapraszają na coroczne święto plonów, które odbędzie się w niedzielę 3 września 2017 r. na boisku sportowym za salą OSP w Teklinowie.
Uroczystości rozpoczną się o godz. 14:00 kolorowym korowodem. Ponadto odbędą się tradycyjne obrzędy, występy artystyczne, degustacje potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Wieruszów, Prawdziwa Biesiada Śląska z „Jorgusiami”. Świętowanie dożynkowe zakończy dyskoteka z DJ Cubas*em.
Zespół ze Śląska, „Jorgusie” przygotowali dla Państwa 3 godzinną biesiadę ze skeczami, konkursami i śląskimi piosenkami, które w humorystyczny sposób opowiadają o życiu, obyczajach i zmianach zachodzących wokół nas. Zespół istnieje od 1983 roku, nagrali wiele materiałów dla rozgłośni Polskiego Radia w Katowicach oraz Programu Pierwszego Polskiego Radia w Warszawie, a dla programu TVP1 zrealizowali cztery wideoklipy. Wzięli udział w programie TVP1 „Kawa czy herbata”i w programie dla dzieci „Budzik”. Kapela zaprezentowała się również w programie „Estrada dla wszystkich” w Telewizji Polsat, z Klubem Masztalskich nagrywali audycje na potrzeby programu Pierwszego Polskiego Radia „Lato z radiem”. Mogą poszczycić się również prowadzeniem koncertu na katowickim rynku razem z Jerzym Owsiakiem. Lider zespołu, Jerzy Moskała został zaproszony przez samego Piotra Skrzyneckiego do Piwnicy Pod Baranami.
Świętowanie zakończy się dyskoteką prowadzoną przez DJ Cubas,a

Zapraszamy!

Contact

promocja@wieruszow.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.