Login panel

Register

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Aleksandrowie Łódzkim (13.05.2016 00:00 - 15.05.2016 20:30)

Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego zapraszają na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się w najbliższy weekend 13-15 maja kolejno w Kutnie, Aleksandrowie Łódzkim i Radomsku.

Jadną z największych atrakcji będzie pokazowy mecz PGE Skra Bełchatów! Spotkanie odbędzie się w parku miejskim a drużyną przeciwną będą… zawodniczki UKS Czwórka!

Mecz będzie główną atrakcją Dni Otwartych Funduszy Europejskich, organizowanego już po raz trzeci wydarzenia, podczas którego wybrani beneficjenci Funduszy Europejskich (FE) „otwierają swoje projekty” dla odwiedzających. Od 12 do 15 maja 2016 r. będzie można wziąć udział w setkach różnorodnych atrakcji zorganizowanych przez beneficjentów FE w całej Polsce.
W Aleksandrowie Łódzkim 14 maja w godz. 16.00-22.00 na terenie parku miejskiego (w centrum Aleksandrowa Ł.) na zainteresowanych będą czekać liczne atrakcje. Jedną z nich jest wspomniany mecz Skry Bełchatów z UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki. Mecz rozpocznie się o godz. 16.30. Oprócz tego prezentować się będą aleksandrowskie kluby sportowe i fitness oraz beneficjenci funduszy unijnych z terenu Aleksandrowa Łódzkiego i województwa łódzkiego. Nie zabraknie akcentów muzycznych: zaprezentują się solistki z aleksandrowskiego Młodzieżowego Domu Kultury oraz — na zakończenie dnia — zespół Czerwie, który wcieli się w rolę tapera podczas pokazu filmu „Metropolis” (niemieckiego ekspresjonistycznego filmu science fiction z 1927 r.).
Każda zainteresowana osoba będzie mogła znaleźć coś dla siebie.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (Dni Otwarte, DOFE) to akcja polegająca na udostępnianiu — szerokiemu gronu zainteresowanych — projektów zrealizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej, której celem jest promocja efektów realizacji Funduszy Europejskich w Polsce. DOFE będą się odbywać w okresie między 12 maja a 15 maja 2016 r., na terenie całej Polski.


Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.