Login panel

Register

Dni Aleksandrowa Łódzkiego 2016 (04.06.2016 15:00 - 05.06.2016 23:30)

Zdradzamy szczegóły Dni Aleksandrowa Łódzkiego 2016!

Od dłuższego czasu wiadomo, że gwiazdami tegorocznych Dni Aleksandrowa Łódzkiego będą T.Love i Golec uOrkiestra. To wisienki na torcie dwóch niesamowitych dni 4 i 5 czerwca, a co poza tym?
W sobotę program sceniczny rozpocznie Magda Femme, która przygotowała specjalny program dla dzieci, będą konkursy, nagrody i wspólne śpiewanie. Następnie obejrzymy występ aleksandrowskich Mażoretek. Dla nieco starszych na parkingu głównym przy muralu Włodka Smolarka odbędą się już po raz drugi zmagania siłaczy w ramach Pucharu Polski Strong Man. Będzie również możliwość spróbowania własnych sił w potyczce lokalnych siłaczy czyli zawodach w wyciskaniu sztangi dla amatorów.
Wracając na scenę główną czeka nas jeszcze spora dawka muzyki zarówno coverów największych polskich i światowych przebojów oraz niesamowite koncerty Jamala i Normalsów z gościnnym udziałem skrzypka Michała Jelonka. Gwiazdą pierwszego dnia będzie wspomniany już wcześniej zespół T.Love jednak na tym nie koniec. Po koncercie T.Love stratuje nasza autorska propozycja dla wielbicieli szeroko pojętej muzyki elektronicznej – Electric Night Fever. Gwiazdą tego eventu będzie Skytech, a dokładniej Mateusz Dziewulski, pochodzący z Olsztyna. Jako support usłyszymy Aleksandrowianina Dj Art1!
Pierwszy dzień imprezy będzie transmitowany w TVP Łódź w trzech wejściach na żywo.
Drugi dzień rozpoczynamy nieco wcześniej – o 13.00 meczem, który już tradycyjnie budzi wielkie emocje Mieszkańcy vs. Samorządowcy. Program sceniczny należy w tym dniu głównie do Aleksandrowian. Zaprezentują się aleksandrowskie przedszkolaki w ramach stałego już cyklu Mali aktorzy na wielkiej scenie a następnie dzieci i młodzież uzdolnione muzycznie – czyli koncert laureatów przeglądu Aleksandrowska wiosna! Aktywny Aleksandrów natomiast co szereg treningów otwartych i pokazów tanecznych w wykonaniu klubów Level, Otofitness oraz dzieci z aleksandrowskiego MDK. Pierwszym zespołem muzycznym, jaki pojawi się tego dnia na scenie będzie również aleksandrowski Amol Blues ze specjalnym coverowym programem. O dobry humor zadba komik Grzegorz Halama. Koncerty finałowe w niedzielę z wyraźną nutą folkową w wykonaniu Samokhin Band oraz Golec uOrkiestra będą ukoronowaniem Dni Aleksandrowa Łódzkiego. Serdecznie zapraszamy!

Dni Aleksandrowa Łódzkiego

Sobota, 4 czerwca

Parking główny
15.00 - potyczka lokalnych siłaczy, zawody w wyciskaniu
16.00 - Puchar Polski Strong Man

Scena
15.00 – Magda Femme program dla dzieci
16.00 – występ Mażoretek
16.30 – koncert King Rocker (zespół coverowy)
18.00 – koncert Jamal
19.30 – koncert Normalsi z gościnnym udziałem Michała Jelonka
21.00 – koncert T.Love
23.00 – Electric Night Fever (Skytech, Dj Art1)


Niedziela, 5 czerwca

Stadion główny
13.00 – Mecz piłkarski Samorządowcy vs. Mieszkańcy

Scena
15.00 – Mali aktorzy na wielkiej scenie
15.30 – Aleksandrowska Wiosna
16.15 – Aktywny Aleksandrów, treningi otwarte, pokazy fitness i tańca
- Level
- MDK
- Otofitness
17.15 – koncert Amol Blues
18.15 – Grzegorz Halama (kabaret)
19.30 – koncert Samokhin Band
21.00 – koncert Golec uOrkiestra


Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.