Login panel

Register

"Bełchatów w świątecznym kadrze" - weź udział w konkursie (28.11.2018 00:00 - 18.12.2018 00:00)

„Bełchatów w świątecznym kadrze” to konkurs fotograficzny skierowany do wszystkich, których pasjonuje robienie zdjęć. Aby wziąć w nim udział, wystarczy sfotografować ciekawe miejsce w naszym mieście w świątecznym anturażu. Na prace czekamy do 18 grudnia. Ogłoszenie wyników nastąpi tuż przed końcem roku.


Do świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej, więc częściej o nich myślimy. Tym bardziej jest to doskonały moment, by chwycić za aparat i wyruszyć w miasto w poszukiwaniu miejsc niezwykłych, może dobrze już znanych, może dopiero co odkrytych, a następnie uchwycić ich wyjątkowość i pochwalić się tym. Do wzięcia udziału w konkursie „Bełchatów w świątecznym kadrze” zaprasza Mariola Czechowska, prezydent miasta.

 

Konkurs skierowany jest do każdego pełnoletniego pasjonata fotografii, a chodzi w nim o uwiecznienie na zdjęciu miejsca, które przyciągnie uwagę i mieszkańca, i turysty, pokaże Bełchatów jako miasto atrakcyjne turystyczne, zachęci do odwidzenia naszych stron – także w okresie zimowym.


Bohaterem zdjęcia powinien być człowiek ciekawy świata, podróżnik lub gość z zachwytem patrzący na konkretną miejską przestrzeń lub wybraną atrakcję turystyczną czy też zabytek w niecodziennej, bo bożonarodzeniowej scenerii. Nic nie stoi na przeszkodzie, by był nim też mieszkaniec miasta, szukający inspiracji w klimacie świątecznym. W budowaniu odpowiedniego nastroju pomocne mogą być dowolne świąteczne motywy czy rekwizyty. Wszystko zależy od pomysłowości i kreatywności fotografa.

 

Prace można złożyć do 18 grudnia (osobiście lub wysłać pocztą – z dopiskiem „Konkurs – Bełchatów w świątecznym kadrze”) w bełchatowskim Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Kościuszki 15 (poniedziałek w godz. 9:30–15:00, wtorek–sobota w godz. 9:30–16:30).


Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody pieniężne (I miejsce – 400 zł, II miejsce – 300 zł, III miejsce – 250 zł).

Contact

cit@um.belchatow.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

34 points
UM Bełchatów

Author other news

Entries recommended

No news available.