Login panel

Register

19th Fair of Photographic, Film, Audio and Video Equipment FILM VIDEO FOTO (07.04.2016 10:00 - 09.04.2016 17:00)

Gratka dla miłośników fotografii i wideofilmowania.

Logo

W dniach 7 - 9 kwietnia 2016r. odbędą się XIX Targi FILM VIDEO FOTO. Jest to największa w Europie Środkowo-Wschodniej impreza wystawiennicza dedykowana tej branży. Przez 3 dni swoje święto będą mieć wszyscy ci, których pasją jest uwiecznianie rzeczywistości w kadrze zdjęciowym i filmowym. Tegoroczna edycja wydarzenia stworzy niepowtarzalną okazję poznania nowości oferowanych przez polskich i światowych producentów, dystrybutorów sprzętu i usługodawców oraz technologii multimedialnych.

FVF w liczbach

Ideą targów jest przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty producentów i dystrybutorów najnowocześniejszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, filmowych, audio - video oraz technologii multimedialnych. Ekspozycję w 2015 roku odwiedziło blisko 15 000 osób w tym szerokie grono profesjonalistów. Oferta wystawców, w szczególności prezentowane podczas targów nowości i program targów FVF odpowiada nowym trendom. Tegoroczna edycja targów wzbogacona została o atrakcje, łączące energię i kreatyność miłośników filmu i fotografi z know-how największych światowych marek. Taka więź gwarantuje, że w projekt będą mogli zaangażować się wszyscy - wystawcy, odwiedzający i przedstawiciele branży. Będzie to również doskoskonała okazja do promocji swojej oferty i pomysłów oraz zdobycia cennych doświadczeń. 

Targi Film Video Foto są ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas na poznaniu nowoczesnych technologii multimedialnych, doskonaleniu warsztatu, oraz spotkaniu z profesjonalistami i artystami, którzy na co dzień tworzą małe i duże dzieła sztuki wizualnej, bez których nasze życie byłoby uboższe.

Chcesz powalczyć o nagrodę GRAND PRIX Film Video Foto? Weź udział w konkursie!

Konkurs FVF

Zapraszamy do udziału w Konkursie fotograficznym pt. „Metamorfozy Łodzi w czterech porach roku”. Konkurs adresowany jest zarówno do amatorów jak i profesjonalistów, uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.Celem konkursu jest odkrycie fascynujących, ciekawych oraz intrygujących zakątków pięknego miasta, jakim jest Łódź w czterech porach roku. Szczegóły konkurus: LINK

Contact

info@targi.lodz.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.