Login panel

Register

10 SNG IFAA Spring Fitness Festival 2016 - Konwencja Fitness w Zgierzu (12.03.2016 07:30 - 13.03.2016 15:30)

X Konwencja Fitness – SNG Spring Fitness Festival

Stacja Nowa Gdynia – 12 marca 2016r.

Zapraszamy do ZAPISÓW TUTAJ! :)

 

Wiosna w centralnej Polsce ma swój energetyczny początek w Stacji Nowa Gdynia w Zgierzu pod Łodzią. Bo to właśnie tutaj odbędzie się jubileuszowa, już dziesiąta edycja jednego z najważniejszych fitnessowych wydarzeń w kraju. 12 marca, w sobotę na pięciu salach, jak również w Aquaparku, pojawi się 23 czołowych instruktorów fitness, w tym zaproszeni goście z Włoch i Francji. Czeka nas weekend kształtujący nowe trendy w fitnessie, jak w tym roku również w treningu personalnym. A ponieważ to jubileusz to również nie zabraknie nietypowych atrakcji i konkursów.

 

Przy wsparciu IFAA Polska, czyli polskim oddziałem międzynarodowej organizacji International Fitness & Aerobic Academy (IFAA) przygotowujemy po raz dziesiąty wydarzenie, która jest jednym z największych i najważniejszych spotkań tego typu w Polsce. Do Zgierza w marcowy weekend przybywają instruktorzy, trenerzy, jak również pasjonaci fitnessu z całej Polski. Program edycji jubileuszowej jest bogaty w zajęcia i wykłady o bardzo szerokim spektrum merytorycznym – od klasycznego aerobiku i stepu, poprzez lekcje z przyrządami, zajęcia typu body&mind, a kończąc na tegorocznej programowej nowości – warsztatach dla trenerów personalnych. I treningu funckjonalnym.

 

Swoją wiedzą, energią i doświadczeniem dzielić się będą m.in. Jeremy Jacquot z Francji, Ivan de Luca z Włoch, Anna Horobiowska Master Instructor IFAA, Kamila Nowowiejska z Nike Training Club czy Magdalena Prieditis z IFAA Polska. Ważnym punktem konwencji są również warsztaty i wykłady teoretyczne, które poprowadzą specjaliści od psychologii czy dietetyki m.in. Agata Haworeń i Aleksandra Garbacz.

 

W tym roku na konwencji po raz pierwszy spotkają się również specjaliści od treningu funkcjonalnego i trenerzy personalni. Warsztaty i wykład poprowadzi m.in. Maciej Bielski reprezentujący mauricz.czom – jeden najbardziej znanych i rozchwytywanych trenerów personalnych i licencjonowany trener CrossFit z ponad 20-letnim stażem treningowym.

 

Stacja Nowa Gdynia jest obiektem, który jako jedno z niewielu miejsc w Polsce łączy w jednym miejscu szeroko rozumiane centrum sportu i aquapark – co umożliwia nam w trakcie konwencji zorganizowanie również lekcji aqua fitnessu i finału ogólnopolskiego konkursu Aqua Fitness Prezenter.

 

SNG Spring Fitness Festival to bardzo intensywny program. Lekcje i warsztaty, których łącznie jest aż 40, prowadzone będą na 5 salach oraz w aquaparku. Zróżnicowany program pozwala również cieszyć się konwencją osobom niezwiązanym zawodowo z fitnessem – a ceniącym aktywność fizyczną, troskę o zdrowie i kondycję.

 

Ponieważ to jubileuszowa edycja, nie zapominamy również o urodzinowych niespodziankach. Przede wszystkim będzie to SNG & IFAA B-day Battle, której zasady i przebieg zostaną ujawnione uczestnikom w sobotę.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

     

  1. SNG Spring Fitness Festival 2016 – Konwencja Fitness
  2.  

12 marca 2016r. (sobota), godz. 8.30

Centrum Sportu Stacji Nowa Gdynia

 

Stacja Nowa Gdynia

Zgierz, ul. Sosnowa 1

 

A tak było w roku ubiegłym...

 

 

 

Contact

Stacja Nowa Gdyniatel. 42 714 21 21e: rezerwacje@nowa-gdynia.plMichał Hertelm: +48 509 03 03 06e: michal.hertel@nowa-gdynia.plAnna Salamonm: +48 695 15 04 96e: anna.salamon@nowa-gdynia.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.