Dzień Twórcy w #CKFabryka - warsztaty z Google i Patronite (25.09.2019 16:30 - 25.09.2019 19:30)

Centrum Kreatywności Fabryka zaprasza Was na jedyne takie warsztaty, w których porozmawiamy o tym, jak poradzić sobie z małymi zasięgami, w jaki sposób aktywizować subskrybentów do oglądania Twoich treści, a także w jaki sposób działać w social - mediach, aby stać się zauważonym. Wykorzystamy doświadczenie specjalistów od wizerunku YouTuberów, Influencerów i rozłożymy na czynniki pierwsze drogę do sukcesu cyfrowego Twórcy.

Poruszymy tematy zwiazane z początkami na YouTubie - jak stworzyć kanał i rozwijać go w szybkim tempie, czy jako YouTuber warto być sobą, a może stworzyć internetowy wizerunek? Czy sprzęt ma znaczenie? Ile można zarobić dzięki kanałowi? Jak współpracować z markami? Czy YouTube to przyszłość, a może trampolina do kariery w telewizji? Jeśli intrygują Cię odpowiedzi na powyższe tematy, koniecznie musisz odwiedzić #CKFabryka.

To także świetna okazja do poznania studia dla Młodych Twórców znajdującego się w Centrum!

Warsztaty będą składać się z dwóch części:
16.30 – 18.00 Jak zarabiać na pasji w cyfrowej rzeczywistości, Mateusz Górski, Patronite.pl
18.00 – 19.30 Warsztat Google (o szczegółach dowiecie się wkrótce!)

Słów kilka o naszych prelegentach:

Mateusz Górski - miłośnik słów, zafascynowany potęgą dobrze skonstruowanego komunikatu. Jako dziennikarz współpracował z kilkoma stacjami radiowymi, by następnie porzucić fale eteru dla marketingu. Aktywny lektor, eksperymentujący głosem z widoczną (słyszalną?) przyjemnością.

W Patronite zajmuje się realizowaniem najważniejszych projektów, doradztwem, współpracą z kluczowymi Twórcami, komunikacją wewnętrzną i dostarczaniem solidnego ładunku kreatywnych pomysłów!

***

Warsztaty są bezpłatne, wstęp wolny po wcześniejszym kliknięciu w button "wezmę udział" i napisaniu maila z potwierdzeniem obecności na fabryka@neweconomy.pl. Liczba miejsc ograniczona!

---
Centrum Kreatywności FABRYKA to miejsce, którego celem jest inspirowanie i wspieranie nowych inicjatyw, startupów. To przestrzeń, gdzie kultura łączy się z technologią - pełne wydarzeń, eventów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt technologiczny, który ma służyć w pracy młodym przedsiębiorcom, twórcom i całej lokalnej społeczności oraz pomagać im rozwijać siebie i swoje pomysły. #CKFabryka powstała dzięki inicjatywie Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna i Związek Cyfrowa Polska.

Termin spotkania:
25.09.2019 r., godz. 16:30-19:30

Miejsce:
Centrum Kreatywności Fabryka, (ŁSSE, budynek Hydrofornia)
ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G, 90-349 Łódź

Contact

fabryka@neweconomy.pl
Event link

Gallery

`

Coments

Be the first to leave a comment! - Log in to leave a comment

Entries recommended

No news available.