Panel logowania

Rejestracja

Świat mozaiki. Wystawa prac Alicji Brewińskiej- Walaszczyk w Starym Kinie. (20.04.2017 18:00 - 04.05.2017 18:00)

20 kwietnia rozpoczynamy kolejną wystawę z cyklu "Młodzi Artyści w Starym Kinie". Tym razem wraz z Panią Alicją Brewińską-Walaszczyk zapraszamy Was do wyjątkowego świata mozaiki.

Mozaika - piękna dekoracja tworzona z kamyków, szkła lub ceramiki jest najmniej znaną formą artystyczną. Podczas wernisażu dowiemy się czym tak naprawdę jest mozaika, a Pani Alicja opowie nam czym charakteryzuje się ta technika.


ALICJA BREWIŃSKA-WALASZCZYK
Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Przez wiele lat mieszkała we Włoszech, gdzie zajmowała się szeroko pojętym dekoratorstwem wnętrz. To właśnie we Włoszech odkyła swoją wielką pasję - mozaikę, którą zajmuje się do dnia dzisiejszego. Aktualnie tworzy mozaiki w technice tradycyjnej oraz autorskiej technice unikatowej, od niedawna
zajmuje się także techniką mikromozaiki. Ma za sobą kilkanaście wystaww w Polsce i za granicą. Jej prace mozaikowe znajdują się we Włoszech, Niemczech, Luksemburgu oraz Polsce. Jest członkinią Związku Polskich Artystów Plastyków. W Łodzi prowadzi Pracownia Mozaiki, która znajduje się w zabytkowym kompleksie osiedla Księży Młyn.


Zapraszamy na wernisaż tej wyjątkowej wystawy - 20 kwietnia o godz. 18:00

Odkryj z nami świat mozaiki!

Kontakt

marketing@cinemahotel.pl
Link do wydarzenia

Galeria

Mapa

Komentarze

Musisz być zalogowany

2 punkty
marketing@cinemahotel.pl

Inne wpisy autora

Brak dostępnych aktualności.

Wpisy polecane

Brak dostępnych aktualności.