Panel logowania

Rejestracja

OTWARCIE WYSTAWY MALARSTWA ANNY PACHOLIK (28.04.2018 17:00 - 28.04.2018 20:00)

Zapraszamy 28 kwietnia o godz. 17.00 na otwarcie wystawy malarstwa Anny Pacholik pt. "Emanacja człowieka, od portretu do mandali". 

Anna Pacholik - z zawodu finansistka i architekt wnętrz, z zamiłowania malarka.  Należy do Klubu Żółwika w pracowni Norberta Hansa oraz do Klubu Plastyka Amatora. Od 2012 członek Stowarzyszenia Plastyków Amatorów gdzie pod wpływem prof. Ryszarda Hungera poszukuje własnej drogi artystycznej oraz członek grupy Amat Victoria Curam powstałej w pracowni Rafała Frankiewicza.

Zadebiutowała we wrześniu 2010 wystawą indywidualną "Premiera". Ma na swoim koncie kilkanaście wystaw zbiorowych. Otrzymała wyróżnienie w konkursie malarskim "Łódzkie rzeki prowadzą do morza" w roku 2011, nagrodę od dyrektora Śródmiejskiego Domu Kultury za dyptyk „Sąsiedztwo wczoraj i dziś”w roku 2012 i nagrodę od dyrektora Domu Literata za obraz „Droga ku wolności” na wystawie pokonkursowej Letnie Impresje w roku 2013.

Anna Pacholik o sobie:

Przemierzam drogi świata i obserwuję to co mnie otacza krok po kroku. Dążę do perfekcji-przejściowo…..

Pragnę tworzyć coś niepowtarzalnego, osobistego i poruszającego.
Ciągle szukam.

Interesuje mnie chwila, wrażenie, zatrzymane w kadrze ulotne westchnienie, zapach koloru, muzyka obrazu, dotknięcie niewidzialnego.

Chylę głowę przed rysunkiem, wymagającym i obnażającym wszelkie niedoskonałości. Kocham farby olejne za ich pracowitość i cierpliwość, akryle za ekspresję, a akwarele wzruszają mnie swą delikatnością i świetlistością. Wykorzystuję wszystko w zależności od chwili i nastroju.

Kontakt

Miejski Dom Kultury w Radomskuul. Brzeźnicka 597 - 500 Radomsko044 / 683 24 86
Link do wydarzenia

Galeria

Mapa

Komentarze

Musisz być zalogowany

66 punktów
info@mdkradomsko.pl

Inne wpisy autora

Wpisy polecane

Brak dostępnych aktualności.