Panel logowania

Rejestracja

NURKOWA SJESTA | NS5 : Rekiny, Galapagos, Bahamy i Batyskaf na Cocos Island (12.04.2018 18:00 - 12.04.2018 19:00)

 

"Rekiny, Galapagos, Bahamy, Cocos Island i Batyskaf jako narzędzie do penetracji głębin"Podczas spotkania Bartosz Cieślak opowie gdzie można spotkać rekiny, kiedy można je spotkać, jak je obserwować, a także przybliży temat Batyskafu dzięki, któremu można zanurzyć się na 300 metrów i badać głębiny oceanów.

Bartosz Cieślak - jeden z założycieli Seaquestu oraz Najlepszych Nurkowań, biolog, fotograf podwodny, nurkuje od wielu lat zwiedzając przy tym cały świat, organizuje wyjazdy nurkowe na całym świecie.

 

NURKOWA SJESTA #5

termin: CZWARTEK  12.04.2018   godz. 18.00

miejsce:  ul. Legionów 69 w Łodzi (Centrum Nurkowe Seaquest)

WSTĘP WOLNY

 

NURKOWA SJESTA

To cykl spotkań czwartkowych podczas których poruszamy wiele ciekawych tematów ze sfery nurkowej, morskiej, oceanicznej. Staramy się aby każde spotkanie poruszało inny element nurkowania i tak znajdziecie na liście tematy podróżnicze, dla miłośników zwierząt morskich, sprzętowców, fotografów, kamerzystów i wielu innych. Spotkania poprowadzą członkowie naszego zespołu Najlepszych Nurkowań, Centrum Nurkowego Seaquest, Fotografiapodwodna.pl a także Goście Specjalni, których zaprosiliśmy z zewnątrz.

 

Mamy nadzieję, że formuła spotkań będzie dla Was atrakcyjna. Zapraszamy Was osobiście, w pojedynkę i w towarzystwie. Spotkania będą prowadzone w luźnej atmosferze i będą trwały do godziny, żeby każdy mógł wpaść :)

 

 

Kontakt

tel.: 42 648 57 63
Link do wydarzenia

Galeria

Mapa

Komentarze

Musisz być zalogowany

Wpisy polecane

Brak dostępnych aktualności.