Panel logowania

Rejestracja

Latający Dom Kultury (Fundacja Form.Art) (27.07.2016 11:00 - 27.07.2016 14:00)

Rozpoczeliśmy naszą artystyczną ekspansję łódzkich parków. Proponujemy Wam kolejną dawkę kreatywnej rozrywki dla małych i dużych. W najbliższą środę (27.07.2016) znajdziecie nas w Park Staromiejski. (pot. Park Śledzia)

Piraci Form.Art przybywaja i przygotowali dla was mnóstwo ciekawych atrakcji, kreatywnych zabaw. Fundacja Form Art zaprasza Was Serdecznie!!!

Poszukujesz rozrywki na niedzielne popołudnie, gdzie kreatywnie i twórczo bedzie mogło się wykazać twoje dziecko? Chcesz aktywnie oraz w interesujący sposób spędzić czas w przestrzeni miejskiej. Zapraszamy Ciebie, twoich najblizszych, znajomych, sąsiadów..... na Latający dom kultury.

„Latający dom kultury” to interdyscyplinarna wyprawa do krainy inwencji i wyobraźni w odpowiedniej tematycznie oprawie muzycznej oraz animacyjnej. Kolejny rok z rzędu lądujemy w łódzkich parkach. Fundacja Form Art zaprasza do udziału wszystkich mieszkańców miasta, bez względu na wiek czy status społeczny.

Parki i podwórka stają się prawdziwą enklawą działań twórczych happenigów, działań teatralnych i parateatralnych poprzez warsztaty z zakresu plastyki, muzyki i projektowania.
Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy móstwo atrakcji dla małych i dużych. Nie może Was zabraknąć!

Kontakt

biuro@form.art.pl
Link do wydarzenia

Galeria

Mapa

Komentarze

Musisz być zalogowany

2 punkty
BIURO@FORM.ART.PL

Inne wpisy autora

Brak dostępnych aktualności.

Wpisy polecane

Brak dostępnych aktualności.