Login panel

Register

Wakacje z książką dla dzieci (01.08.2018 00:00 - 31.08.2018 00:00)

Dział Zbiorów Specjalnych Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi zaprasza grupy zorganizowane na wakacyjne spotkania:

Muzeum Książki Dziecięcej – książka dziecięca dawniej i dziś

W trakcie spotkań dzieci będą mogły obejrzeć unikatowe książeczki z Muzeum Książki Dziecięcej: książeczki przestrzenne, pełne niespodzianek miękkie maskotki, książeczki zapachowe, dotykowe i dźwiękowe oraz takie, które czytają się same. Pokażemy, jak zostać bohaterem bajki i przenieść się w świat pełen magii.

Biblioteczny Park Jurajski – czyli wszystko o dinozaurach

Uczestnicy zajęć zobaczą jak wyglądały dinozaury, usłyszą ich głosy i obejrzą przyrodę sprzed milionów lat. Dzięki trójwymiarowym, panoramicznym ilustracjom i towarzyszącym im niesamowitym dźwiękom przeniosą się do prehistorycznego świata – prosto do epoki dinozaurów.

Witaj w dżungli – wyprawa w świat dzikich zwierząt

Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z mieszkańcami lasów tropikalnych, obejrzą ciekawe eksponaty Muzeum Książki Dziecięcej (pop-up books, picture books, książki 3D, książki dźwiękowe, dotykowe, interaktywne etc.), zmierzą się z zagadkami o zwierzętach, a także wezmą udział we wspólnej lekturze fragmentu „Księgi dżungli”.

Zajęcia są bezpłatne!


Kontakt: Dział Zbiorów Specjalnych - tel. 42 663-03-24 ; mail zbioryspecjalne@wbp.lodz.pl

Poniedziałki, wtorki – 8.00-15.00 środy, czwartki i piątki – 12.00-19.30

 

Contact

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi. Dział Zbiorów Specjalnych, ul. Gdańska 100/102, tel. 42 663 03 24, mail: zbioryspecjalne@wbp.lodz.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.