Login panel

Register

Srebrne tabu. Przyjaźń, miłość i seks w wieku dojrzałym - promocja książki (07.06.2018 17:00 - 07.06.2018 19:00)

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi (ul. Gdańska 100/102) zaprasza 7 czerwca 2018 r. o godz. 17.00 na spotkanie z Moniką Mularską-Kucharek i Moniką Kamieńską, autorkami książki „Srebrne tabu. Przyjaźń miłość i seks w wieku dojrzałym”.

O szczęściu, niezależnie od metryki, decydują relacje z innymi, także te o charakterze intymnym. Ich jakość wpływa na to, jak żyjemy i czy jesteśmy szczęśliwi. Osoby starsze często doświadczają utraty bliskich i nie potrafią sobie wyobrazić, że mogą zdobyć nowych przyjaciół, a być może i partnerów życiowych.

Autorki „Srebrnego tabu” udowadniają, że te bariery można pokonać i pokazują, że na miłość i seks nigdy nie jest za późno. Książka zawiera wywiady ze znanymi osobami oraz porady na temat poprawy jakości życia ludzi starszych. Tekstom eksperckim dotyczącym miłości, samotności, seksualności, kreatywności, sposobu ubierania się ludzi starszych towarzyszą wywiady z Zofią Suską, Krystyną Mazurówną, Teresą Lipowską, Andrzejem Precigsem, Ryszardem Rembiszewskim oraz Krystyną Sienkiewicz (jedna z ostatnich oficjalnych wypowiedzi).

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Contact

Biuro Promocji: mail promocja@wbp.lodz.pl ; tel. 42 6630338
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.