Login panel

Register

SELFIE COM PL (10.06.2018 17:00 - 10.06.2018 20:00)

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle
tak samo trudno.

Wiedzą o tym Brygida i Gerard, których małżeństwa zakończyły się przed czasem. Teraz próbują pomóc swoim dorosłym już dzieciom.

Brygida ma trzydziestoletnią córkę Julię, która żyje w świecie romantycznych powieści. Gerard ma trzydziestoletniego syna, który żyje w świecie gier komputerowych.

Jedno selfie powoduje, że przyglądają się nie tylko sobie, ale swojemu życiu i chcą, żeby życie ich dzieci było inne.
Niezależne od siebie Brygida i Gerard postanawiają ściągnąć ich na ziemię i znaleźć dla nich partnera ogłaszając się w mediach społecznościowych.

Brygida, widząc na portalu randkowym zdjęcie Pawełka, prawie się w nim zakochuje, za wszelką cenę chce umówić z nim swoją córkę. Oczywiście profilu nie założył Pawełek, tylko Gerard. Ale kiedy Brygida odpowiada, wysyłając zdjęcie Julii, Gerard niemal się w niej zakochuje, to idealna partnerka dla jego syna.

I wszystko mogłoby się skończyć szczęśliwie, gdyby nie to, że na pierwsze spotkanie z Julią, zamiast Pawełka, przychodzi Gerard, a na kolejne, zamiast Julii, przychodzi Brygida, a na domiar złego, żeby wyjaśnić nieporozumienie, Gerard idzie na następne spotkanie jako Paweł, i spotyka się z Brygida, która udaje Julię.

Zanim dojdzie do happy endu, Julia i Pawełek muszą dać sobie szansę, żeby szansa pojawiła się także między Brygida i Gerardem. Bo szansa jest zawsze, tylko trzeba działać.

Obsada: DOROTA POMYKAŁA, JULIA KAMIŃSKA, FILIP BOBEK, PIOTR ZELT10.06.2018 r godz. 17:00

sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Radomsku


BILETY DO NABYCIA W KASIE MDK:
Parter

rząd I miejsca od 1 do 23 cena 100zł
rząd III miejsce od 1 do 27 cena 90zł
rząd VI miejsce od 1 do 26 cena 90zł
rząd VII miejsca od 1 do 27 cena 90zł
rząd X miejsca od 1 do 26 cena 90zł
rząd XIII miejsca od 1 do 27 cena 90zł
rząd XIV miejsca od 1 do 30 cena 90zł

Balkon
rząd XV miejsca od 1 do 24 cena 45zł
rząd XVII miejsca od 1 do 26 cena 60 zł

Contact

Miejski Dom Kultury w Radomskuul. Brzeźnicka 597 - 500 Radomsko044 / 683 24 86
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

66 points
info@mdkradomsko.pl

Author other news

Entries recommended

No news available.