Login panel

Register

Od zera do Youtubera, czyli jak zarabiać na swojej pasji! (06.02.2019 00:00 - 06.02.2019 00:00)

Już w najbliższą środę tj. 6.02. br. o godz. 18:00, w nowo powstałym Centrum Kreatywności Fabryka w Łodzi, odbędzie się spotkanie ze znanym łódzkim youtuberem - NRGeekiem oraz Mateuszem Górskim z Patronite.pl, którzy opowiedzą o tym, jak należy prowadzić swój kanał na YouTubie, aby móc się z tego utrzymać. Jak przemienić swoją pasję w pracę i znaleźć swój własny sposób na życie. 


Spotkanie będzie miało formę dyskusji i skierowane jest do miłośników YouTube'a, początkujących youtuberów, jak również osób, które dopiero myślą o założeniu swojego kanału. Będzie to okazja, aby porozmawiać z osobami doświadczonymi w tej branży. Wykorzystania ich porad i doświadczenia tak, aby dopracować swój profil, ew. podjąć decyzję o jego założeniu.
Podczas spotkania będzie można ponadto dowiedzieć się jak zdobyć patronów, czyli jak zachęcić innych do finansowania swojej pasji, a także, w którą stronę podąża YouTube. Poruszone zostaną następujące tematy:

1. Mocny start: jak stworzyć kanał i rozwinąć go w szybkim tempie?
2. Ja, YouTuber: być sobą czy tworzyć wizerunek
3. Sekrety najlepszych: dekalog dobrego kanału (10 praktycznych porad)
4. Czy sprzęt ma znaczenie: zaplecze techniczne dla początkujących i średniozaawansowanych
5. Monetyzacja: kiedy, jak i ile można zarobić dzięki kanałowi
6. Współpraca z markami: jak zarabiać, ale się nie sprzedać
7. Patronite: finansowanie dzięki sile społeczności
8. YouTube = przyszłość! - w którą stronę podąża YouTube i jak można to wykorzystać?
9. Q&A, czyli czas dla Ciebie!

Będzie to również okazja do zobaczenia nowego miejsca na mapie Łodzi - Centrum Kreatywności Fabryka, gdzie oprócz spotkań z ciekawymi ludźmi, znajdzie się mini studio do nagrywania filmików właśnie dla youtuberów. Spotkanie jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się tutaj.

Centrum Kreatywności FABRYKA to miejsce, którego celem jest inspirowanie i wspieranie nowych inicjatyw, startupów. To przestrzeń, gdzie kultura łączy się z technologią - pełne wydarzeń, eventów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt technologiczny, który ma służyć w pracy młodym przedsiębiorcom, twórcom i całej lokalnej społeczności oraz pomagać im rozwijać siebie i swoje pomysły. CK Fabryka powstała dzięki inicjatywie ŁSSE i ZIPSEE Cyfrowa Polska.

 

 

 


Termin spotkania:
6.02.2019 r., godz. 18:00-20:00
Miejsce:
Centrum Kreatywności Fabryka, (ŁSSE, budynek Hydrofornia)
ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G, 90-349 Łódź

Contact

Centrum Kreatywności Fabrykafabryka@neweconomy.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.