Login panel

Register

Konkurs „Pan Moniuszko sprawdza twórczo” (01.02.2019 00:00 - 25.04.2019 00:00)

Z okazji 200. rocznicy urodzin kompozytora, dyrygenta i twórcy polskiej opery narodowej Rok 2019 uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej został ogłoszony Rokiem Stanisława Moniuszki.

Z tej okazji Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zaprasza uczniów szkół muzycznych z terenu województwa łódzkiego w przedziale wiekowym 8-10 lat do wzięcia udziału w konkursie „Pan Moniuszko sprawdza twórczo”.

W konkursie mogą wziąć udział zespoły składające się z 2 uczestników.

Zespoły zmierzą się ze sobą w ciekawych i różnorodnych konkurencjach sprawdzając swoje umiejętności plastyczne i artystyczne, wykazując się refleksem jak i spostrzegawczością oraz posiadaną wiedzą na temat kompozytora.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie formularza zgłoszeniowego uczestników przez nauczyciela do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego drogą mailową na adres  muzykalia@wbp.lodz.pl

Na zgłoszenia czekamy do dnia 25 kwietnia 2019 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.wbp.lodz.pl/konkurs-moniuszko.html

Contact

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi, ul. Gdańska 100/102, tel. 42 663 03 59, mail: muzykalia@wbp.lodz.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.