Login panel

Register

Edit Unpublish Delete

Koncert Szkoła-Miastu

K O N C E R T „SZKOŁA – MIASTU”

Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia

im. Władysława Szpilmana w Łodzi

 

K O N C E R T    „SZKOŁA – MIASTU”
 

Społecznej  Szkoły  Muzycznej  I  stopnia

im.  Władysława  Szpilmana  w  Łodzi

 

Sala  Kameralna  Filharmonii  Łódzkiej  -  09  kwietnia  2019 r.  godz. 17,30

 

P R O G R A M
 

1.  Muz.Maciej Małecki, sł. Krystyna Pac-Gajewska: wyk  chór  szkolny

      „W  ogródku  po  deszczu”                                   przyg.  Marlena  Barszczewska,  akomp.. Małgorzata  Zwolińska

 

2.  Henry Lemoine : „Etiuda As-dur op. 37 nr 37”      wyk.  Kornel  Beta – fortepian  kl. V  cykl 6-letni

                                                                                                              przyg.  Barbara  Weber

 

3.  Jules Massenet:  „Medytacja”                               wyk.  Patrycja  Urbańska  – skrzypce  kl. VI  cykl 6-letni

                                                                                                              przyg.  Janusz  Karpiński,  akomp.. Anna  Chowaniec

 

4.  Ludwig van Beethoven:  „Rondo”                         wyk.  Laura  Dembińska -  gitara  kl.I V  cykl  4-letni

                                                                                   Michał  Skrzypczak  -  gitara  kl. IV  cykl  4-letni

                                                                                                              przyg.  Marek  Wysocki

 

5.  Carlos Gardel:  „Por  Una  Cabeza”                       wyk.  Anna  Ślązak  -  skrzypce  kl. IV  cykl  6-letni

Patrycja  Urbańska  – skrzypce  kl. VI  cykl 6-letni

                                                                                                              przyg.  Janusz  Karpiński,  akomp.. Anna  Chowaniec

 

6.  Dymitr Szostakowicz :  „Elegia”                            wyk. Maria Wojciechowska – fortepian kl. VI cykl 4-letni

                                                                                                              przyg.  Barbara  Weber

 

7.  Tatiana  Stachak:  „Samba  na  wesoło”                wyk.  Karolina  Franek  -  gitara  kl. V  cykl  6-letni

                                                                                                              przyg.  Wiesław  Kondraciuk

 

8.  Fryderyk Chopin: „Polonez As-dur” (młodzieńczy)   wyk. Aleks Tomaszewski – fortepian  kl. VI cykl 6-letni

                                                                                                              przyg.  Barbara  Weber

 

9.  Marek Shak:  „Sonatina  Nr 2”                               wyk.  Maja  Przywara  -  gitara  kl. V  cykl  6-letni

                                                                                                              przyg.  Marek  Wysocki

 

10. Camille Saint-Saëns:  „Łabędź”                           wyk.  Kacper  Tomassy -  fortepian  kl. IV cykl 4-letni

                                                                                                              przyg.  Barbara  Weber

 

11. Ferdinando Carulli: „Allegro espressivo”             wyk.  Anna  Olszewska  -  gitara  kl. III  cykl 6-letni

                                                                                                              przyg.  Wiesław  Kondraciuk

 

12. Janina Garścia : „Sonatina op.51 nr 5”                wyk.  Maja  Bielińska – fortepian  kl. II cykl 6-letni

                                                                                                              przyg.  Anna  Chowaniec

 

13.  Vincente Gomez:  „Romance  de  Amor”             wyk.  Kinga  Chrzanowska -  gitara  kl. III  cykl 4-letni

                                                                                                              przyg.  Maciej  Glugla

 

14. Fryderyk  Chopin:  Walc cis-moll op.64 nr 2”       wyk.  Edward  Zheng  -  fortepian

                                                                                                              przyg.  Barbara  Weber

 

15. Paul Taffanel: „Pastorale & Scherzetino”             wyk.  Jolanta  Borowska - flet

                                                                                                              przyg.  Przemysław  Wiśniewski,  akomp. Emil  Przybylak

 

 

Akompaniament :   Anna  Chowaniec,  Małgorzata  Zwolińska,  Emil  Przybylak


Gallery

Map

Coments

You must loggin

Author:

Author other news

Entries recommended

No news available.