Login panel

Register

JAŚ I MAŁGOSIA - PORANEK TEATRALNY (03.03.2019 10:30 - 21.02.2019 23:59)

3 marca 2019 o godz. 10.30 zapraszamy najmłodszych na Poranek Teatralny „Jaś i Małgosia” – spektakl w wykonaniu artystów Teatru Marlow.

„Mama pracuje w mieście. Tato jest dziennikarzem pisującym książki, więc może pracować w domu na wsi i zajmować się dziećmi, Małgosią i Jasiem. Tego dowiadujemy się na początku. Potem do domu z wycieczki po lesie wracają wspomniane dzieci. Małgosia, podobnie jak Jaś, nudzi się w domu, więc cóż mogą zrobić…? Po prostu przerwać pracę tacie. Po co? Po to, by wymyślił im sposób na nudę. A skoro tato to pisarz, więc najlepiej wychodzi mu opowiadanie bajek. Oczywiście tato nie opowie bajki tak zwyczajnie. To, o czym opowiada rzecz jasna dzieci muszą zobaczyć i to nie tylko oczami wyobraźni. Więc jeśli tato jest sam, a w bajce wiele postaci, w dodatku obojga płci, można się spodziewać, że będzie zabawnie. I jest, a do tego dla samego taty baaaardzo męczące. Dlatego gdy opowieść się skończy, tato będzie bardzo zmęczony, a w domu będzie wielki bałagan, który trzeba będzie posprzątać przed powrotem mamy.”

„ Jaś i Małgosia” w reżyserii Roberta Delegiewicza jest zabawną interpretacją znanej historii, opowiedzianej wierszem Jana Brzechwy. Jaś i Małgosia” nie tylko bawi młodą, a i starszą publiczność, ale i uczy tego jak bawić się z dala od telewizji, komputera, plastikowych zabawek, używając tylko swej wyobraźni i otaczającej nas rzeczywistości, czyli tego, co mamy pod ręką.

Bilety: 10 zł

Contact

bilety@mdkradomsko.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.