Login panel

Register

Historia zimowej wyprawy na K2 oczami rzecznika prasowego (03.04.2019 18:00 - 03.04.2019 20:00)

Śledziłeś z zapartym tchem działania polskiej zimowej wyprawy na K2? Nie spałeś, bo odświeżałeś portale informacyjne i czytałeś z wypiekami na twarzy wszystkie nowe informacje na temat akcji ratunkowej Tomka Mackiewicza i Elisabeth Revol? Do dziś starasz się odkryć tajemnicę ataku na szczyt Denisa Urubki? Przyjdź do Centrum Krearywności Fabryka i poznaj kulisy historii, którą żyła cała Polska i świat himalaistów. Opowie o tym człowiek, który był w samym centrum informacji, rzecznik prasowy zimowej narodowej wyprawy na K2 17/18 - Michał Leksiński.

Spotkanie skierowane jest do pasjonatów gór i wypraw ekstremalnych, którzy żyli w zeszłym roku wyprawą na K2, śledzili przebieg z zapartym tchem i są ciekawi historii, smaczków i szczegółów od osoby znajdującej się w oku cyklonu wydarzeń. To także świetna okazja do poznania jak funkcjonuje świat mediów i roli rzecznika prasowego w ekstremalnych warunkach. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, co zrobić, aby nie zwariować pod natłokiem fake newsów, telefonów i wiadomości z całego świata. Oraz jak zachować się, kiedy patrzą na Ciebie miliony.

Słowem kluczem naszego spotkania będzie “komunikacja” i to na wielu płaszczyznach. W jaki sposób rzecznik prasowy komunikuje się z drużyną wyprawy będąc oddalonym od nich o tysiące kilometrów? Jak reagować na fake newsy? Jak media wpływają na komunikację? Czy w świecie social mediów rzecznik prasowy jest najszybszym i najrzetelniejszym źródłem informacji o przebiegu ekspedycji? Na te, jak i na inne pytanie Michał odpowie już 3 kwietnia, o godzinie 18:00 w Centrum Kreatywności Fabryka.

Agenda:
1. Skąd się wziąłem przy wyprawie? Moja droga w oko cyklonu.
2. Jak wyglądały przygotowania organizacyjne i komunikacyjne do wyprawy?
3. Rzecznictwo ekstremalne, czyli komunikacja globalna
4. Kryzys komunikacyjne - jak nad nimi panować, jak je gasić i zarządzać.
5. Komunikacja w sportach ekstremalnych - czy można wykluczyć kryzysy?
6. Kryzys a media - rola rzecznika prasowego i jego komunikacyjne kung-fu

Wydarzenie jest bezpłatne po wcześniejszym kliknięciu w przycisk “wezmę udział”.
Zapraszamy na inspirujące spotkanie i górską herbatę :)


Centrum Kreatywności FABRYKA to miejsce, którego celem jest inspirowanie i wspieranie nowych inicjatyw, startupów. To przestrzeń, gdzie kultura łączy się z technologią - pełne wydarzeń, eventów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt technologiczny, który ma służyć w pracy młodym przedsiębiorcom, twórcom i całej lokalnej społeczności oraz pomagać im rozwijać siebie i swoje pomysły. CK Fabryka powstała dzięki inicjatywie ŁSSE i ZIPSEE Cyfrowa Polska.

Termin spotkania:
3.04.2019 r., godz. 18:00
Miejsce:
Centrum Kreatywności Fabryka, (ŁSSE, budynek Hydrofornia)
ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G, 90-349 Łódź

Contact

filip.kaczmarski@neweconomy.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.