Login panel

Register

GRAMY - POMAGAMY - KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz „Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci ŁUPKOWA” (02.03.2019 18:00 - 02.03.2019 23:30)

GRAMY - POMAGAMY

KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz „Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci ŁUPKOWA”

Killsorrow, As Night Falls, K.A.C

 

02.03.2019, od godz. 18.00

Klub Muzyczny MAGNETOFON

Zgierska 26A, Łódź

 

Wejście – bilet „CEGIEŁKA” od 20 zł, do nabycia u wolontariusza – wrzut do puszki przed rozpoczęciem i w trakcie koncertu.

 

Mecenas koncertu - złoty partner projektu: sklepbeznazwy.com.pl

Oficjalny patronat medialny: Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej, TVP ŁÓDŹ.

 

Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA” zaprasza w dniu

2 marca 2019 do Klubu Muzycznego MAGNETOFON w Łodzi na koncert charytatywny GRAMY - POMAGAMY na rzecz podopiecznych i pacjentów Hospicjum przy ulicy Łupkowej 1 w Łodzi z udziałem zespołów „Killsorrow”, „As Night Falls”, „K.A.C”.

 

Bilet do nabycia w dniu koncertu po wykupieniu biletu-cegiełki wsparcia od 20 zł u wolontariusza – wrzut do skarbonek.

 

Za tak niewielką cenę będzie można pomóc. Bawmy się i pomagajmy.

Kilka godzin muzyki pomoże potrzebującym.

Sądzę, że nie braknie osób chcących muzycznie spędzić czas, wspierając jednocześnie działania Stowarzyszenia „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA”.

 

Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA to obiekt w Łodzi przy ulicy Łupkowej 1, którego przeznaczeniem jest zapewnienie właściwych warunków do życia nieuleczalnie chorym pacjentom oddychającym przy pomocy respiratorów.

Jako Stowarzyszenie od dwudziestu lat zajmujemy się organizacją opieki nad nieuleczalnie chorymi dziećmi z całego województwa łódzkiego.

Łódzkie Hospicjum dla Dzieci - ŁUPKOWA jest wiodącym ośrodkiem wentylacji domowej i stacjonarnej dla dzieci i dorosłych w Łodzi i województwie łódzkim, pod którego opieką pozostaje 85 pacjentów.

Prowadzimy domowe leczenie respiratorem u pacjentów z niewydolnością oddechową zapewniając całodobową pomoc lekarsko-pielęgniarską, zajęcia rehabilitacyjne oraz pomoc psychologiczno-pedagogiczną.

Ponadto Hospicjum udziela wsparcia rodzinom pacjentów w czasie opieki nad bliskimi i w żałobie.

W kwietniu 2017 roku oddaliśmy do użytku oddział stacjonarny ośrodka Stowarzyszenia „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa” przy ulicy Łupkowej 1 w Łodzi.

W placówce od września 2017 roku prowadzona jest kompleksowa, całodobowa opieka dla pacjentów z niewydolnością oddechową, wymagających stosowania respiratorów.

Przedsięwzięcie sfinansowane zostało przez Stowarzyszenie ze środków własnych, a także ze środków pozyskanych od podatników, darczyńców i sponsorów.

Ośrodek został zaprojektowany na przyjęcie 26 chorych z całego kraju z możliwościami rozszerzenia oferty medycznej dla 35 chorych.

Ogromne środki, związane z budową naszego ośrodka znacznie uszczupliły posiadane przez Stowarzyszenie zasoby finansowe, które mogliśmy przeznaczyć na zakup niezbędnego wyposażenia Ośrodka.

Właśnie dlatego nasz pomysł i organizacja koncertu - pomóżmy podopiecznym z ulicy Łupkowej w Łodzi.

 

Stwórzmy wspólnie wspaniały koncert, zagrajmy dla Hospicjum!

Muzyka łagodzi obyczaje, niech zatem załagodzi ból spowodowany chorobą.

To będzie muzyczna petarda wsparcia!

STOWARZYSZENIE „ŁÓDZKIE HOSPICJUM DLA DZIECI – ŁUPKOWA”

ul. Łupkowa 1

91-528 Łódź

Tel./fax.: 42 656 97 97

www.hospicjumdladzieci.org

/ oficjalne projekty graficzne do projektu: Henryk Maciaszczyk /

Contact

STOWARZYSZENIE „ŁÓDZKIE HOSPICJUM DLA DZIECI – ŁUPKOWA”ul. Łupkowa 191-528 ŁódźTel./fax.: 42 656 97 97www.hospicjumdladzieci.org
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.