Login panel

Register

Górskie szczyty w social mediach. O roli technologii w sportach (13.02.2019 18:00 - 13.02.2019 20:00)

W środę, 13 lutego, o godz. 18, w Centrum Kreatywności Fabryka w Łodzi odbędzie się spotkanie z podróżnikiem, mówcą, rzecznikiem prasowym Zimowej Narodowej Wyprawy na K2 - Michałem Leksińskim, który opowie o istocie pokory i wytrwałości podczas wypraw wysokogórskich oraz w życiu, a także o tym jak nowe technologie zmieniają obraz sportów ekstremalnych.

Spotkanie skierowane jest dla miłośników gór oraz podróży, a także tych, którzy lubią zanurzyć się w słowie i posłuchać historii pełnych emocji, pasji, z miejsc, gdzie śmiertelnik raczej na spacer nie pójdzie. To także okazja do poznania kulisów związanych z organizacją i uczestnictwem w wyprawach na najwyższe szczyty świata.

Podczas spotkania dowiesz się, jak nowoczesne technologie zmieniają sporty ekstremalne, w jaki sposób media społecznościowe przedstawiają sukcesy, jak również porażki wspinaczy i czy sukces wyprawy łączy się z sukcesem w mediach?

O tym, jak i o wielu innych aspektach świata tego sportu ekstremalnego opowie Michał Leksiński - podróżnik, który odwiedził ponad 45 krajów, pasjonat wspinaczki wysokogórskiej - wspinał się na 5 kontynentach. Kolekcjoner najwyższych skoków bungee na świecie. Twórca charytatywnego projektu “7 Happy Summits” - Korony Ziemi dla Fundacji Happy Kids. Manager projektu i rzecznik prasowy Zimowej Narodowej Wyprawy na K2 17/18. Pomaga i współtworzy serwisy jak Patronite.pl (największa platforma e-mecenatu w kraju) oraz ShareMap.org (serwis mapowy do planowania i prezentowania podróży).

Podczas wystąpienia poruszone zostaną tematy:
1. Historia zaklęta w zdjęciu - jak media społecznościowe przedstawiają sport/sukcesy/porażki
2. Podążanie za sukcesem - w pułapce gonitwy za celami (nie tylko górskimi)
3. Wędrówka z pasja - czyli jak robić swoje i zarażać do tego innych z pomocą technologii
4. Pokora i wytrwałość - gdzie ich szukać?
5. Krajobraz sportów ekstremalnych - jak technologia zmienia sport
6. Instant-sukces - jak obrazy w social media mogą omijać aspekt wysiłku

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Centrum Kreatywności FABRYKA to miejsce, którego celem jest inspirowanie i wspieranie nowych inicjatyw, startupów. To przestrzeń, gdzie kultura łączy się z technologią - pełne wydarzeń, eventów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt technologiczny, który ma służyć w pracy młodym przedsiębiorcom, twórcom i całej lokalnej społeczności oraz pomagać im rozwijać siebie i swoje pomysły. CK Fabryka powstała dzięki inicjatywie ŁSSE i ZIPSEE Cyfrowa Polska.

Termin spotkania:
13.02.2019 r., godz. 18:00-20:00
Miejsce:
Centrum Kreatywności Fabryka, (ŁSSE, budynek Hydrofornia)
ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G, 90-349 Łódź

Contact

Centrum Kreatywności Fabrykafabryka@neweconomy.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.