Login panel

Register

Ekstraklasa piłki wodnej ECOPERLA NEPTUN Uniwersytet Łódzki vs. ARKONIA Szczecin (24.03.2018 20:30 - 25.03.2018 12:00)

Już w najbliższy weekend w VII kolejce Ekstraklasy zmierzą się ze sobą sąsiedzi w ligowej tabeli: Ecoperla "Neptun" Łódź - Arkonia Szczecin. Niewątpliwie jest to największa szansa na wygraną, jaką do tej pory mieli "Neptuniarze". Nieprzypadkowo mowa o tym, przy okazji tego meczu. Ze wszystkich rozegranych do tej pory spotkań, "Banda Świrów" najbliżej zwycięstwa była właśnie w dwumeczu ze Szczecinianami, jednak w obu potyczkach zabrakło zimnej głowy w końcówce. Łodzianie są "w gazie" po poprzednim weekendzie, w którym to zdobyli srebrny medal MPJ i napędzeni pozytywną energią, na pewno dadzą w wodzie 100%. Należy pamiętać, że seniorzy Neptuna, to praktycznie w całości skład juniorski. Mając z tyłu głowy, że beniaminek może cieszyć się z pierwszej wygranej w Ekstraklasie, a jednocześnie przybliżyć się do utrzymania, można być pewnym walki do ostatniej sekundy!

Arkonia Szczecin, to drużyna, która do niedawna toczyła wyrównanie boje o Mistrzostwo Polski Seniorów z ŁSTW PŁ OCMER, jednak na półmetku sezonu 17/18 jest na przedostatnim miejscu w tabeli i to właśnie z Łodzianami będzie walczyła o utrzymanie w lidzie, co będzie czyniło ten mecz jeszcze ciekawszym i bardziej zaciętym. Czy atut własnego boiska, pełne trybuny i świadomość, że w przypadku wygranej Neptun zrobi gigantyczny krok w stronę utrzymania, da kopa "Bandzie Świrów" i 6 pkt zostanie w Łodzi?!

Zachęcamy wszystkich kibiców do przekonania się o tym osobiście już w najbliższy weekend! W tym spotkaniu potrzebujemy Waszej pomocy jak nigdy wcześniej, LICZYMY NA WAS!

I MECZ: 24.03.2018r. (Sobota), Godzina 20:30

II MECZ: 25.03.2018r. (Niedziela), Godzina 10:30

Ul. Styrska 20/24, Basen Uniwersytetu Łódzkiego

www.facebook.com/events/595184470830077/


Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.