Login panel

Register

Biblioteka na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi (14.09.2018 10:00 - 16.09.2018 18:00)

Po raz pierwszy Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi będzie brała udział w Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, który odbędzie się w dniach 14-16 września 2018 r. w  Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena. 

Jest to największa tego typu impreza w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Już po raz 29 miłośnicy „świata w obrazkach” będą mogli spotykać się z twórcami komiksów, brać udział w warsztatach, korzystać ze strefy targowej, gier planszowych, cyfrowych gier karcianych, stref Manga Corner i Star Wars, cosplay i wielu innych atrakcji.

Udział Biblioteki to doskonała okazja do zareklamowania liczącej ponad 2,5 tys. egzemplarzy Kolekcji Komiksów. Na stoisku Biblioteki (nr 38, sektor P) będzie można wziąć udział w licznych konkursach, quizach i zabawach przygotowanych dla różnych wiekowo fanów (do wygrania ciekawe nagrody).  Na pamiątkę  zdjęcie w roli Supermena!

 Zapraszamy!

Contact

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi. Dział Zbiorów Specjalnych, ul. Gdańska 100/102, mail: zbioryspecjalne@wbp.lodz.pl, tel. 42 663 03 34.
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.