Login panel

Register

Bełchatowski Jarmark Świąteczny czeka na wystawców

Rękodzielnicy, artyści ludowi i przedsiębiorcy, którzy chcą wystawić swoje produkty podczas tegorocznego Jarmarku Świątecznego mogą się już zgłaszać. Miasto zaprasza też różnorodne placówki i organizacje pozarządowe. Zapisy prowadzone są do 19 listopada.

 

W grudniu na placu Narutowicza tradycyjnie zagości doroczny Jarmark Świąteczny. Przez dwa dni, 8 i 9 grudnia mieszkańcy będą mogli zaopatrzyć się w oryginalne dekoracje, prezenty, ozdoby czy bożonarodzeniowe drzewka i smakołyki.

 

Co jeszcze znajdzie się w sprzedaży, tak naprawdę będzie zależeć od samych wystawców. Aby asortyment był różnorodny miasto już teraz poszukuje chętnych do wystawienia produktów. Mogą się zgłaszać przedsiębiorcy, rękodzielnicy, artyści ludowi, a także placówki i organizacje pozarządowe. Do zagospodarowania jest pięćdziesiąt stoisk i kilka namiotów.

 

Zgłaszać można się od 22 października do 19 listopada. Trzeba wypełnić specjalny formularz (do pobrania na stronie www.belchatow.pl) i dostarczyć do magistratu. Można to zrobić osobiście (Wydział Promocji, Kultury i Sportu ul. Kościuszki 15, pokój nr 23) lub za pośrednictwem poczty, faxu (44 733 51 40) i maila – w tym przypadku zgłoszenie trzeba zeskanować i wysłać na adres: j.jedrzejec-pulka@um.belchatow.pl. Trzeba też pamiętać o opłacie – 200 zł za jeden dzień wystawienniczy, a 300 zł za dwa dni. Do kiedy trzeba ją uiścić i kto ma to zrobić, a także kilka innych dodatkowych informacji można znaleźć w regulaminie poniżej. Szczegóły znają tez pracownicy Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, pod numerem telefonu 44 733 51 00. 

 


Gallery

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.