Login panel

Register

31.12 - SYLWESTER W MDK - BABSKI KABARET - "OLD SPICE GIRLS" (31.12.2016 19:00 - 31.12.2016 21:00)

 

Tegorocznego Sylwestra w Miejskim Domu Kultury świętować będziemy bawiąc się na spektaklu kabaretowym "OLD SPICE GIRLS".

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS” czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.

Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną, i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.

Bilety:

przedsprzedaż do 19.12 - 40 zł - normalny / 30 zł ulgowy (renciści, emeryci, studenci, uczniowie)

                        od 20.12 - 50 zł - normalny / 40 zł ulgowy

 

Contact

info@mdkradomsko
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.