Login panel

Register

100 ran, a nic nie boli - warsztat z charakteryzacji filmowej (06.03.2019 18:00 - 06.03.2019 20:00)

Zdarzyło Ci się odwrócić wzrok z niesmakiem na widok ran i obrażeń, które co 10 minut zadają sobie bohaterowie Gry o Tron? Wzdrygnąłęś się w kinie, kiedy królowa Anna w Faworycie podwinęła swe suknie i Twym oczom ukazały się nogi trawione podagrą? Benicio del Toro jako Wilkołak śni Ci się po nocach? A może wręcz przeciwnie - z wypiekami na twarzy czekasz na kolejny odcinek Walking Dead i zastanawiasz się czy to jeszcze fikcja, czy naprawdę dosięgnęła nas apokalipsa zombie?

Jeżeli patrząc na pokiereszowane twarze i pourywane kończyny zadajesz sobie pytanie - "Jak oni to zrobili?!", to mamy dla Ciebie odpowiedź!

Przyjdź do Centrum Kreatywności Fabryka i weź udział w warsztatach prowadzonych przez Olgę Grzeszek. Podczas spotkania dowiesz się jak krok po kroku wykonuje się różne obrażenia ciała na potrzeby produkcji filmowych, fotograficznych czy teatralnych. Olga zdradzi kulisy pracy charakteryzatora, a Ty na własnej skórze przetestujesz proces tworzenia pobić, ran, blizn, oparzeń za pomocą odpowiednich narzędzi.

Warsztat z charakteryzacji do filmów odbędzie się w środę 6 marca. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Z racji ograniczonej liczby miejsc prosimy po kliknięciu “wezmę udział” przesłać maila na adres: fabryka@neweconomy.pl potwierdzając obecność na wydarzeniu.

Uwaga! Nie gwarantujemy, że wychodząc z warsztatów Twoja twarz nie będzie przypominać Rocky'ego Balboi po 10. rundzie, ale na pewno obędzie się bez bólu

Contact

fabryka@neweconomy.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.